WAHLER
            Країна:Німеччина
Виробництво: Термостати і запчастини систем EGR
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: WAHLER
Країна: Німеччина
Виробництво: Термостати і запчастини систем EGR
Сайт: http://www.wahler.de/


Компанія WAHLER була заснована в 1902 році, а виробництво термостатів початку в 1938 році. На сьогоднішній день компанія WAHLER є партнером всесвітньо відомих виробників автомобілів, таких як BMW, General Motors, Chrysler, VOLVO, SAAB, AUDI, VOLKSWAGEN, OPEL, FORD, IVECO і мн.др.; а також учасником міжнародного ринку авто запчастин з річним оборотом 90.000.000 USD.

Компанія WAHLER володіє трьома фабриками: Центральний офіс і один із заводів розташовуються в Esslingen Німеччина, два інших заводів в Обербойхінген Німеччина. Представництва фірми WAHLER розташовані більш ніж в 40 країнах світу, на всіх континентах.

Широкий асортимент продукції майже для всіх європейських і багатьох інших автомобілів підкреслює компетенцію WAHLER. Термостати і Термовимикачі є важливою складовою частиною для оптимальної і не забруднює навколишнє середовище роботи двигунів. Однією з основних відмінностей термостатів WAHLER від аналогічної продукції конкурентів є його спеціальна обробка - лудіння, що дозволяє чудово переносити температурні перепади і агресивну дію охолоджуючої рідини.

Побутує легенда, серед авто виробників, що термостат Валер - "вічний" термостат. Хоча на термостатах WAHLER і немає оригінального коду, це той же самий термостат, що поставляється на конвеєр або продається в оригінальній упаковці. 90% з вироблених термостатів WAHLER поставляються на конвеєр і 10% надходить на ринок вторинних запчастин. Вся продукція WAHLER сертифікована відповідно до DIN EN ISO 9001, QS 9000, і VDA 6.1

Переваги продукції WAHLER: завжди оригінальну якість, термостат в комплекті з прокладкою, привабливе співвідношення ціни / якості


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: