AYD
            Країна:Туреччина
Виробництво:Запчастини підвіски та рульового управління
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaAPPLUS
AYDASAM SABCGUMABERU AGBlue Print
BOSCHCASTROLCAVO AutomotiveCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FebiFISCHER AVTOMOTIVE ONEFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Liqui MolyMAGNETI MARELLIMintexMobilMonroe
MotoRadPENNASOLOMCARSAPPE.SASSONE Srl
SIDEMShellSKFTEKNOROTTextar
TECNECO FILTERS®TotalVERNETWAHLERXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: AYD
Країна: Туреччина
Виробництво: Запчастини підвіски та рульового управління
Сайт: http://www.aydtr.com/index_ru.html


Компанія AYD була утворена 40 років тому, в 1975 році, в турецькому місті Конья.

Основним напрямком заводу з самого початку його існування є деталі рульового управління і підвіски для легкових і вантажних автомобілів.

AYD по праву можна вважати постачальником підвіски і рульового управління № 1 на території Туреччини, при цьому дане виробництво одне з найбільших в даному сегменті серед всіх світових виробників, свою продукцію AYD експортує під торгівельною маркою APРLUS.

Загальна площа заводу складає більше 310 000 м2, а крита площа всіх виробничих перевищує 130 000 м2. Чисельність робітників заводу налічує більше 1500 чоловік.

AYD унікальне виробництво, що включає в себе різні виробничі корпуси та забезпечує виробництво продукції по повному циклу.

Під дахами виробничих корпусів розташувалися ділянки гарячої алюмінієвої і сталевої кування, металопрокату, зона забарвлення і виробництва гумово виробів.

Крім виробничих корпусів на території заводу розташований унікальний дослідницький центр, де відбуваються різні технологічні випробування.

Штат конструкторів, вчених і виробничих робітників займаються проектуванням нових деталей, проводять різні ресурсні випробування і оцінюють отриманий результат.

Кожна деталь під брендом AYD проходить жорсткі перевірки якості: оцінюється корозійна стійкість, довговічність і міцність.

Додатково випробування можуть бути ускладнені агресивним середовищем, що імітує найжорсткіші умови експлуатації автомобілів.

Спеціальний фарбувальний цех готових деталей і, створюване всередині фарбувальної камери-конвеєра електромагнітне поле, дозволяє проникати молекулам фарби всередину продукції.

Завдяки даному методу додатково підвищується корозійна стійкість і додається міцність випускаються деталей.

Якість AYD відповідаємо всім сучасним стандартам управління якістю DIN ISO 9001: 2008 та ISO 16949: 2002.

Ці та багато інших чинників стали ключовими для багатьох європейських компаній-переупаковщіков і виробників, що використовують продукцію AYD в своїх упаковках.


© 2010-2017. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: