MotoRad
            Країна:Германия
Виробництво:Термостати
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaASAM SA
BCGUMABERU AGBlue PrintBOSCHCASTROL
CAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІDAYCO
DELPHIDOLZELRINGEPSERT Seinsa (AUTOFREN)
FAIFebiFriCoGUARNITAUTOHITACHI
HÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.Kavo Parts
KAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPAMintex
MobilMonroePENNASOLSAPPE.SASSONE Srl
SIDEMShellSKFTEKNOROTTextar
TECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: MotoRad
Країна: Германия
Виробництво: Термостати
Сайт: http://motorad-eu.com/?lang=ru


Компанія Fishman Thermo Technologies Ltd. спеціалізується на розробці, виробництві та постачанні систем охолодження автомобілів, а також на виробництві термостатів для великого устаткування промисловості. Заснована в 1958 році паном Джозефом Фішманом як Fishman Engineering Ltd, сьогодні Fishman Thermo Technologies Ltd. є приватною компанією зі штаб-квартирою, виробництвом і відділом розробок, розташованими на об'єкті площею понад 25 000 м² на Західної Галілеї в Ізраїлі, та виробничими заводами MotoRad в Німечині та США.
Більше 50 років MotoRad виробляє і поставляє термостати та інші вироби для систем охолодження більшості світових автомобільних компаній, в тому числі компаніям що випускають автомобілі вищого класу і класу "люкс".
Компанія MotoRad прагне постачати замовникам продукцію найвищої якості. На протягом всього виробничого процесу від розробки і придбання матеріалів до упаковки здійснюється безперервний контроль та перевірка всієї продукції. Система контролю якості гарантує що кожен продукт на 100% відповідає встановленим вимогам. Продукція компанії MotoRad розробляється з використанням сучасних технологій та матеріалів та виробляеться на високопродуктивних комп'ютеризованих складальних лініях. Продукція компанії відповідає найвищим міжнародним стандартам якості. MOTORAD сертифікована ISO / TS 16949: 2002.

 

Аналоги продукції в фортматі XLS >>

Motorad2017Catalog.pdf, 7.9Мб


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: