Febi
            Країна:Німеччина
Виробництво:Широкий асортимент запчастин для легкових і вантажних автомобілів європейського та японського виробництва
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: Febi
Країна: Німеччина
Виробництво: Широкий асортимент запчастин для легкових і вантажних автомобілів європейського та японського виробництва
Сайт: http://www.febi.com


Компанія Ferdinand Bilstein GmbH + Ко (FEBI) заснована в 1818 році, сучасна назва отримала в 1844 році і відразу стала одним з лідерів по виробництву комплектуючих для автомобільної промисловості. Продукція FEBI поставляється в 130 країн світу і нараховує понад 17 000 найменувань серед яких: важелі підвіски і кульові опори, кермові рейки, кермові трапеції, тяги і наконечники, деталі ДВС, ролики натягу ременя ГРМ, деталі систем вихлопу, охолодження і паливної системи, гальмівні диски і маточини, опори двигуна і коробок передач, ремкоплекти приводів і муфти карданних валів, датчики, в тому числі тиску масла і температури охолоджуючої рідини, пневматичні балони, кріпильні елементи, в тому числі болти кріплення коліс, технологічні рідини по специфікаціям автовиробників.

Відмінними рисами продукції FEBI є досконала конструкція і виконання, високі технічні характеристики, розумна ціна дозволяють FEBI впевнено лідирувати на авторинку. FEBI застосовує у своїй роботі дуже простий принцип: завжди тільки вища якість. Це дозволяє гарантовано віднести продукцію FEBI до категорії товарів професійного рівня.

Орієнтуючись на стабільно-висока якість, покупці сміливо довіряють свій автомобіль FEBI, починаючи від дрібних деталей і закінчуючи технологічно складними механізмами

Асортимент за товарними групами:
 • Деталі ДВС, ролики натягу ременя ГРМ;
 • Деталі систем вихлопу, охолодження і паливної системи;
 • Гальмівні диски і маточини, опори двигуна і коробок передач;
 • Датчики, в тому числі тиску масла і температури охолоджуючої рідини;
 • Технологічні рідини по специфікаціям автовиробників;
 • Кріпильні елементи, в тому числі болти кріплення коліс;
 • Деталі підвіски і рульового управління;
 • Пневматичні балони.

Історія бренду:

Компанія FEBI має більш ніж півтора вікову історію. Свою сучасну назву вона отримала в 1844 р, коли була утворена фірма Bilstein, яка займалася обробкою металу. Згодом власники компанії вирішили розділити її і зайнятися самостійним бізнесом.

Зараз фірма серпня Бильштайн - один з найбільших в світі виробників амортизаторів. А продукція компанії Фердинанда Бильштайн, через роки, стала широко відомою у світі під маркою FEBI.

Сьогодні FEBI працює в 3-х напрямах, основним з яких є виробництво автомобільних запасних частин. Це деталі підвіски, рульового управління, деталі двигуна і багато іншого. Крім того, компанія випускає компоненти для промислового обладнання та побутової техніки, а також займається виробництвом АКВАТЕХНІКА.

Виробничі потужності компанії розташовуються на площі 8 тис. кв. м. У компанії трудяться близько 1000 осіб. Компанія представлена ​​у Франції, Англії, Італії. У цих країнах є і великі склади продукції. Відділення фірми є також у Сінгапурі, Шанхаї, США. Однак все виробництво зосереджено в Німеччині. Це відноситься і до виробництва автомобільних запчастин, асортимент яких включає в даний час 16 000 найменувань для всіх основних європейських автомобілів, представлених в більш ніж 130 країнах світу через 70 дочірніх і спільних підприємств.

Центральний офіс знаходиться в г.Еннепеталь (Німеччина).

Основний асортимент продукції FEBI - це деталі двигуна, коробки передач, кузовні деталі, деталі переднього і заднього моста, деталі підвіски, прокладки, деталі гальмівної системи, а також електрообладнання. На російському ринку пропонуються також інші запчастини дрібнішого асортименту та витратні матеріали від фірми FEBI: кільця ущільнювачів, гайки, масла, жири, антифриз і гальмівні рідини, скла, мастильні ниппели, гвинти, стопорні кільця і пружинні шайби, шплінти, штифти та інші дрібні деталі. FEBI поставляє до Росії деталі ходової тільки для автомобілів іноземного виробництва. Це запчастини для MERCEDES, BMW, AUDI, VW, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, FIAT, ALFA ROMEO, VOLVO та інших іномарок. Гарантією якості вироблених виробів служить сертифікат системи TUV відповідно до вимог стандарту DIN ISO 9002

Досягнення компанії:

 • Один з лідерів по виробництву комплектуючих для автомобільної промисловості;
 • Повністю комп'ютерне управління складським господарством.
 • Сучасна система сертифікації якості;
 • Піонер у впровадженні комп'ютеризованих систем управління виробництвом;
 • Найсучасніше виробниче обладнання та прогресивні методи виготовлення деталей;

 

Фільм про FEBI


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: