Новини компанії Автолідер

Правила повернення товару

29 Серпня 2017 р.Шановні колеги в зв'язку з частими випадками повернення товару в неналежному вигляді просимо Вас ознайомитися та прийняти до уваги текст що нижче!

Якщо запчастини були отримані в неналежному товарному вигляді просимо задокументувати, сфотографувати та поставити до відома свого менеджера нашої компанії в день отримання товару.

По проходженню 14 календарних днів товар поверненню не підлягає!
Запчастини замовлені індивідуально під клієнта поверненню не підлягають!

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути придбані товари за умови виконання всіх норм передбачених Законом.
Умови обміну/повернення товару належної якості
Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.
Повернення товару належної якості провадиться:
  • якщо він не використовувався;
  • якщо збережено його товарний вид;
  • споживчі властивості, пломби, ярлики;
  • розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.


Роз'яснення:

Товарний вигляд: Нові запчастини реалізуються в заводській упаковці, це є одним з факторів визначення товарного виду. Якщо буде розірвана чи брудна коробка або написані ручкою якісь повідомлення запчастину не буде прийнято на повернення. Покупець повинен пам'ятати, що пошкоджувати елементи упаковки не рекомендується! Так само, мають бути відсутні потертості і подряпини на виробі.

Не використовувався: Запчастини назад приймаються без слідів встановлення. Зі слідами паливно-мастильних матеріалів, із царапинами при монтажу, слідами на контактах роз'ємів електричних приладів не приймаються.

Пломби: Запчастини запаяні в герметичні упаковки такі як запчастини групи дизельного вприску та подібні після відкриття не приймаються.

Кращі ціни і наявність в нашому онлайн магазині
http://www.zakaz.avtolider-ua.com/© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: